20 stycznia 2023r. uroczyście świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła i radości, a wnuczęta mogą okazać swój szacunek i miłość. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk - na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

20 stycznia 2023r. uczniowie oddziału przedszkolnego przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, czcigodni goście
ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta.

Uczniowie klas I–III zaprezentowali piosenki, uczniowie klas starszych przedstawili piękne jasełka. Uroczystość uświetnił także występ dzieci ze Skrzatów.

Po części artystycznej , pani dyrektor Magdalena Pietrzak podziękowała małym artystom za przygotowanie uroczystości i złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościom.  Następnie, jak co roku, Babcie i Dziadkowie udali się na poczęstunek.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Info K. Ozga i M. Lehmann

Foto: J.Topa