Sukces Naszych Uczniów :)

10 lutego 2023 r. w Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu odbył się Gminny Konkursu Recytatorskiego Klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Nowogrodziec. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją, zachęcanie do występów na scenie oraz prezentacja umiejętności dzieci.

Komisja  oceniła 21 uczestników i wytypowała 5 do etapu powiatowego. Wśród nich znalazł się uczeń Naszej szkoły Gracjan Raczyński, któremu gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie. Jesteśmy również dumni z uczennicy Gabrieli Janiec, która otrzymała wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji serdecznie gratulujemy pięknych wystąpień!

Foto i Info: M. Marmula