Zbiórka dla Domu Dziecka w Bolesławcu

Zbiórka zorganizowana przez uczniów z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcą p. Katarzyną Ozgą.

W dniach 01.12.2022r.-01.02.2023r. na terenie naszej szkoły po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla wychowanków Domu Dziecka w Bolesławcu. Zbiórka została zorganizowana przez uczniów z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcą p. Katarzyną Ozgą.

Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych produktów w tym (napojów gazowanych i niegazowanych 0,5 l tj. woda, fanta, sprite, cola oraz mleka bez laktozy) dla podopiecznych ww. organizacji.

Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę na potrzeby innych ludzi. Zebrane dary zostały przekazane przez uczniów wraz z opiekunem w dniu 01.02.2023r.

W imieniu Domu Dziecka i ich podopiecznych, składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu.

Info i foto:  K.Ozga