walentynki w Naszej szkole :)

10 lutego 2023r. w naszej szkole odbyły się "przedterminowe" walentynki. Pani Weneny wspólnie z SU zorganizowała walentynkową fotobudkę, w której każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zainteresowanie atrakcją było duże, a część uczniów ubrała się nawet na tę okazję na czerwono.

Jak zwykle tego dnia działała również poczta walentynkowa. Uczniowie mieli okazję przesłać kartki osobom, które naprawdę lubią. Wszystkie listy zostały posegregowane i rozdane adresatom przez kupidynki z kl.5, Martynę Fecyk i Maję Młynik. Kupidynka, Nikola Małek rozdawała uczniom ,,dobre słowo" z okazji tego święta.
Do robienia zdjęć wykorzystano aparat fotograficzny zakupiony w ramach projektu Laboratoria przyszłości.

Walentynki w naszej szkole w tym roku były bardzo udane. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Info i foto: M. Weneny