Dzień Dobrych Manier

W dniu 15.05.2023 r. w naszej szkole odbył się Dzień Dobrych Manier.

Dla klas 0-3 przygotowano prezentację dotyczącą zasad dobrego zachowania. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w rozmowie, a na koniec wspólnie wykonały  Kwiatka Dobrych Manier oraz obejrzały krótki film podsumowujący przeprowadzoną lekcję.
 Dla klas 4-8 przygotowano również prezentację dotyczącą zasad dobrego zachowania oraz konkurs polegający na prawidłowym nakryciu sztućców i talerzy do obiadu. Zwycięzcami okazały się klasy: V i VI. Młodzież wykazała się sporą wiedzą i aktywnością w tym dniu. Na podstawie aktywności w czasie spotkania, konkursów i przeprowadzonych ankiet  Mistrzem Dobrych Manier została klasa VI. Gratulujemy!
Miejmy nadzieję, że wszystkie poznane zasady dobrego zachowania wcielimy w życie!

Opracowała:
Joanna  Iwanowska