Akcja czytelnicza "Czytanie na Polanie"

Dnia 13.06.2023 r. uczniowie klasy VI wzięli udział  w Ogólnopolskiej Akcji "Czytanie na Polanie" realizowanej w ramach szerszej kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom", z tym że #czytanienapolanie odbywa się właśnie na świeżym powietrzu; najlepiej z wykorzystaniem kocyków lub poduszek.
Jak widać - za sprawą Pani Mart Marmuli, która zorganizowała akcję w naszej placówce - realizacja promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży odbyła się wzorcowo, co ilustrują załączone zdjęcia. Każdy z uczniów klasy VI czytał w dniu dzisiejszym dowolną książkę w zielonym otoczeniu terenów naszej placówki; a niektórzy czynili to publicznie dla ogółu zgromadzonych.
Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że czytanie w plenerze na terenie szkoły może być przyjemnością.

Foto i Info: M. Marmula