Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, który gromadził nowe pokłady energii i siły do nauki oraz pracy.

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy o godz. 10.00 Mszą Świętą, o godz. 11.00 spotkaliśmy się w szkole na uroczystym apelu, który został przygotowany przez klasę czwartą.

Będzie to czas wielu wyzwań, którym mamy nadzieję przy owocnej współpracy wszystkich uczniów i Rodziców – uda się sprostać. Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii oraz nowych umiejętności. Naszym najmłodszym przedszkolakom życzymy radości z odkrywania świata, wesołych zabaw i wielu kolegów i koleżanek! Niech szkoła będzie dla Was Wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem.