25 listopada 2022 r. w naszej szkole odbył się Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola i szkoły ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.

Dla dzieci zostało przygotowane wiele atrakcji: przedstawienie urodzinowe specjalnie  dla Misia, z tortem i świeczkami, przybył żywy miś, który wziął udział w misiowych zabawach. Dzieci wspólnie bawiły się przy piosenkach o misiach.

Przedszkolaki i uczniowie klas I-III przygotowały dla Misia prezenty urodzinowe w postaci piosenek i wierszy. Następnie odbyły się konkursy- na najmniejszego i największego misia, dzieci odgadywały zagadki, w których bohaterami były bajkowe misie, oraz konkurs -taniec misiów na krze.

Za udział w konkursie dzieci były częstowane przez Misia cukierkami. Na koniec uroczystości każda klasa mogła zrobić sobie z żywym Misiem pamiątkowe zdjęcie.

Ten dzień w szkole pełen był uśmiechu oraz wspaniałej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.