Święto Edukacji Narodowej i pasowanie pierwszoklasistów

Dnia 13 października oficjalnie przyjęliśmy do społeczności szkolnej uczniów klasy pierwszej, którzy po prezentacji programu artystycznego oraz zdaniu egzaminu przeprowadzonego przez starszych kolegów przyjęli pasowanie. Następnie odbył się turniej drużynowy uczniowie kontra nauczyciele. Śpiewaliśmy piosenki, recytowaliśmy wiersze i odpowiadaliśmy na pytania dotyczące naszej szkoły. Walka była wyrównana, jednak ostatecznie zwyciężyli uczniowie. Zabawa była wspaniała. Po rozgrywkach samorząd uczniowski wręczył nauczycielom przygotowane wcześniej dyplomy, przyznając różne tytuły. Na zakończenie zadebiutowała grupa wokalna prowadzona przez panią Joannę Iwanowską i pięknie wyśpiewała nam życzenia.

Opracowała Marzena Lehmann