Doradztwo zawodowe - wycieczka do ZSOiZ w Bolesławcu

W dniu 03 listopada 2022 r. klasa VIII pod opieką pani Justyny Topy i Krystyny Berduły wzięła udział w zajęciach edukacyjnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. H. Sucharskiego w Bolesławcu. Spotkanie pod hasłem „Warsztaty wypiekania pizzy” było niepowtarzalną okazją, by dowiedzieć się wszystkiego o tej najpopularniejszej włoskiej potrawie. Młodzież stanęła przy wspólnych stolikach, na których przygotowane były produkty i akcesoria potrzebne do wypieku pizzy. Każdy uczestnik musiał przygotować swoją prawdziwą pizzę - według własnego pomysłu i udekorować ją ulubionymi składnikami. Po wypieczeniu odbywała się wspólna konsumpcja własnych dzieł kulinarnych. Dodatkowo zostaliśmy oprowadzeni po budynku szkoły i została nam zaprezentowana oferta kierunków które szkoła posiada. Była to ważna lekcja dla naszych przyszłych absolwentów.

Justyna Topa

dodała Marzena Lehmann