Spotkanie z Zespołem Szkół Ekonomicznych i Technicznych z Rakowic Wielkich

W dniu 23.03.2023 r. w szkole zostało zorganizowane spotkanie z Zespołem Szkół Ekonomicznych i Technicznych z Rakowic Wielkich. Był to czas, kiedy uczniowie klas VII i VIII, mogli zapoznać się z ofertą placówki oraz kierunkami jakimi dysponuje szkoła.
Uczniowie poznali tajniki wiedzy o wielu różnych, często nowych kierunkach kształcenia. Zapoznano również uczniów z listą zajęć pozalekcyjnych i atrakcyjnymi terenami sportowymi szkoły oraz z funkcjonowaniem internatu na terenie placówki.
Dużą atrakcją było omówienie ofert związanych z praktykami zagranicznymi i lokalnymi oraz możliwością wykonaniu bezpłatnych kursów na koparkę czy wózek widłowy oraz kursu prawo jazdy. Dodatkowo każdy z uczniów miał możliwość porozmawiać z uczniami klas wojskowych i hotelarskich, którzy również przyjechali do naszej szkoły. Zainteresowanie uczniów było bardzo duże i nie mogą doczekać się kolejnych takich wizyt w naszej szkole. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.