Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 23 czerwca w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Był to czas bardzo pracowity, ale zarazem też niezwykle owocny – nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności, równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty i działając na rzecz innych ludzi.

Podczas uroczystej akademii uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe i dyplomy, zostały także wręczone stypendia za wyniki w nauce, w sporcie oraz Nagroda Przyjaciela Szkoły.

Pragniemy poinformować, że 25 uczniów  zostało promowanych lub ukończyło szkołę z wyróżnieniem. Są to:

• Z klasy I: Jaśmina Marmula, Hanna Klecha, Oskar Poniatowski;
  • Z klasy II : Joanna Kamińska, Lena Urbaniak, Hanna Zych;
  • Z klasy III: Stefania Majowska, Maja Dzioba, Aleksandra Stopyra;
  • Z klasy IV: Hanna Chirowska, Julia Chmielowiec, Lena Marmula, Aleksandra Mierzwa, Wiktoria Ozga, Otylia Raczyńska, Antonina Szkrabko, Tymoteusz Olszowy;
  • Z klasy V: Martyna Fecyk, Marcin Śnieżek;
  • Z klasy VI: Zuzanna Kaczor, Antoni Kamiński, Bogusława Szewc, Zofia Szewc;
  • Z klasy VIII: Natalia Ołdak, Wojciech Kamiński;

Życzymy wszystkim uczniom udanych, bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji.