SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE

Śpieszymy z informacją, że jako szkoła włączamy się w Szlachetną Paczkę w roli Darczyńcy!

Zapraszamy Was do dołączenia i wspólnego przygotowania pomocy dla Rodziny Pani Marty. Jednak zacznijmy od początku. Czy słyszeliście Państwo o Szlachetnej Paczce? To ogólnopolski program, którego Wolontariusze docierają do Rodzin i osób samotnych żyjących w trudnej, niezawinionej sytuacji. Trudna sytuacja to nie tylko bieda materialna, to także wykluczenie społeczne, brak dostępu do specjalistycznej pomocy, poczucie osamotnienia i bezradności. Nadchodzi taki czas w roku, w którym Rodzinom „znalezionym” przez Paczkę będzie można realnie pomóc. W tym roku chcemy przygotować paczkę dla Rodziny Pani Marty.

Zapoznajcie się z historią i potrzebami rodziny.

KLIKNIJ TUTAJ

Jako Darczyńcy jesteśmy zobowiązani do realizacji 3 potrzeb wskazanych jako najpilniejsze, czyli: żywność, środki czystości i odzież. Mamy jednak nadzieję, że dzięki zaangażowaniu całej społeczności : nauczycieli, rodziców, uczniów, przyjaciół naszej szkoły uda się przygotować paczkę, w której zrealizujemy większość wskazanych przez Rodzinę potrzeb. Jeżeli dana klasa lub osoba będzie chciała zakupić konkretną rzecz z listy prosimy o zgłoszenie tego faktu koordynatorom akcji: p.Joannie Iwanowskiej lub p.Justynie Topie. W holu przy wejściu będą stały kartony, w których można zostawić produkty z listy potrzeb. Zbiórka trwa do 14.12.2023r. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Opiekunki Szkolnego Wolontariatu: J.Iwanowska i J.Topa