Dzień Babci i Dziadka

W dniu 12.01.2024r. w Szkole Podstawowej im. Górników Surowców Mineralnych w Czernej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Babci      i Dziadka przygotowane przez uczniów.

Po krótkim powitaniu i złożeniu życzeń uczniowie zaprezentowali część artystyczną, recytowali wiersze i śpiewali piosenki, odśpiewali gościom sto lat i wręczyli  własnoręcznie wykonane upominki.

Wszystko po to, aby wyrazić dziadkom i babciom wdzięczność za ich dobroć, za to, że służą nam swoim czasem, cierpliwością i doświadczeniem. Na twarzach dziadków malowały się wzruszenie i radość.

Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, oraz wspólne rozmowy. Podczas spotkania panowała miła, serdeczna oraz rodzinna atmosfera.

Uczniowie sprawili wiele radości i wzruszenia swoim Dziadkom.

Na pewno ten dzień długo pozostanie w ich pamięci.

Foto: J. Topa, M. Trałka

Info: M. Trałka