Mamy to!

Uczennica naszej szkoły, Martyna Fecyk, laureatką Powiatowego Konkursu Ortograficznego "Mój Dolny Śląsk- poznajemy jego tajemnice" dla klas IV-VI szkół podstawowych.

21.02.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się etap powiatowy Konkursu ortograficzno-językowego „Mój Dolny Śląsk – poznajemy jego tajemnice” dla klas IV-VI.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

W etapie szkolnym konkursu wzięło udział  397 uczniów z 29 szkół podstawowych. Do etapu powiatowego zakwalifikowano 59 uczniów z 29 szkół podstawowych powiatu bolesławieckiego.

W etapie powiatowym wzięło udział 55 uczniów z 29 szkół podstawowych powiatu bolesławieckiego.

Do etapu powiatowego z naszej szkoły dostały się dwie uczennice:

Antonina Szkrabko kl. V

Martyna Fecyk kl. VI

Komisja na posiedzeniu w dniu 21.02.2024 r. dokonała oceny prac uczniów zakwalifikowanych do etapu powiatowego konkursu i wyłoniła 9 laureatów z największą ilością punktów.

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica naszej szkoły, Martyna Fecyk z kl. VI, otrzymała zaszczytne 5. miejsce.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczennic  i życzymy dalszych sukcesów.

Info: M. Marmula