Festyn Rodzinny :)

Festyn Rodzinny już za nami, jednak nadal przeżywamy to, co się wtedy wydarzyło...

Dnia 02 czerwca 2023r. w naszej szkole odbyło się wielkie świętowanie z okazji Dnia Rodziny. Uroczystość rozpoczęła się od występów artystycznych. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Skrzaty". Podziwialiśmy również taniec w wykonaniu naszych przedszkolaków. Czas umili nam również uczniowie z klas I - IV, Koła tanecznego i Koła wokalnego. Po części artystycznej dzieci, ich rodzice oraz wszyscy goście zostali zaproszeni do wspólnej zabawy, a atrakcji było co niemiara: dmuchańce, warsztaty garncarskie, pokaz zumby na wesoło, kącik urody z warkoczykami, paznokciami i malowaniem twarzy, instruktaż ratownictwa medycznego, pokaz sprzętu strażackiego, spotkanie z alpakami i loterie fantowe. Ku pokrzepieniu ciała przygotowane zostały również stoiska z pysznościami.

Dziękujemy wszystkim przybyłym, że zechcieli spędzić z nami ten dzień. Dziękujemy również za wszelką pomoc i zaangażowanie!